SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • minikaÇOCUK' u nereden izlerim?

  minikaÇOCUK Türksat 4A Uydusu (Şifresiz) Frekans: 12053 Mhz, Symbol Rate: 27500, Polarizasyon: H (Yatay), FEC: 5/6, D-Smart 131. kanal, Teledünya 445. kanal , Tivibu 113. kanal, www.minika.com.tr, Turkcell Mobil TV, IOS ve Android' de.

 • minikaGO' yu nereden izlerim?

  minikaGO, Türksat 4A Uydusu (Şifresiz) Frekans: 12053 Mhz, Symbol Rate: 27500, Polarizasyon: H (Yatay), FEC: 5/6, Digiturk 170. kanal, D-Smart 124. kanal, Teledünya 446. kanal, Tivibu 115. kanal, www.minika.com.tr, Turkcell Mobil TV, IOS ve Android' de.

 • İzlediğim çizgi dizi neden yayından kaldırıldı?

  Arşivimizdeki yeni içeriklere yer açabilmek adına zaman zaman bazı içeriklerimizi dinlendirmek durumunda kalıyoruz. Bu nedenle izlediğiniz çizgi dizi, program ya da belgesel belli bir zamandan diliminde yayından kaldırılabilir.

 • minikaÇOCUK ve minikaGO'da izlediğim çizgi dizi, program ve belgeseller yayından önce kontrol ediliyor mu?

  minikaÇOCUK ve minikaGO'da izlediğiniz tüm çizgi dizi, program ve belgeseller konusunda uzman editör ve pedagog ekibimizin saniye saniye, kelime kelime titiz denetimlerinden geçtikten sonra izleyiciyle buluşmaktadır. Bu nedenle her iki kanalın yaş grupları doğrultusunda herhangi bir zararlı öğe barındırmamasına için son derece dikkat ediyoruz.

 • minikaÇOCUK hangi yaş grubuna uygun bir çocuk kanalıdır?

  minikaÇOCUK 3-8 yaş grubu çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri dikkate alınarak hazırlanan bir yayın arşivine sahiptir.

 • minikaGO hangi yaş grubuna uygun bir çocuk kanalıdır?

  minikaGO 7-14 yaş grubu çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri dikkate alınarak hazırlanan bir yayın arşivine sahiptir.

 • Marka olarak minika ile etkinlik yapmak istiyoruz, nasıl ulaşabiliriz?

  Minika Etkinlik ekibimize etkinlik@minika.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Yaptığım resimleri ve faaliyetleri size nasıl ulaştırabilirim?

  Resim ve faaliyetlerinizi sizdengelenler.minika.com.tr adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

 • Çizgi dizi, program ya da belgesel projemin kanalınızda yayınlanmasını istiyorum. Nasıl ulaştırabilirim?

  Projenizle ilgili detaylı bilgi ve görselleri iletişim bilgilerinizle birlikte izleyicitemsilcisi@minika.com.tr adresine e-posta yoluyla gönderirseniz, yayın ekibimiz değerlendirdikten sonra size geri dönüş yapacaktır.

 • Neden 24 saat yayın yapıyorsunuz?

  minikaÇOCUK ve minikaGO uyku saatleri içerisinde uyumayan çocukları sakinleştirmek, ailelerin uykuya geçişlerini hızlandırma noktasında destek almalarını sağlamak adına 24 saat yayın yapmaktadır.

 • minikaÇOCUK ya da minikaGO'da izlemek istediğim çizgi dizi, program ve belgeselleri size nasıl ulaştırabilirim?

  Ekranımızda görmek istediğiniz tüm çizgi dizi, program ve belgeselleri izleyicitemsilcisi@minika.com.tr adresi üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Mesajınız en kısa sürede değerlendirilmek üzere, içerik alım ve yayın ekiplerimizle paylaşılmaktadır.

 • Doğum günü başvuru formu hata veriyor. Fotoğrafı nasıl yükleyebilirim?

  Fotoğraf boyutunuz 512 KB olmalıdır. Fotoğraf boyutunuz yüksek olduğu için hata veriyor olabilir.

 • Doğum günü fotoğrafım neden yayınlanmadı?

  Doğum günü için son başvuru tarihi her ayın 15'idir. Bir sonraki ay için yapılan başvurular bu tarihten sonra değerlendirilmemektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvuruları, videolar önceden yayına hazırlandığı için maalesef değerlendirme imkanı bulamıyoruz. Bu durumda fotoğraf online olarak sadece http://www.minika.com.tr/iyikidogdun adresinde yayınlanmaktadır.